Tekst alternatywny
Natalia Wyrzykowska, poleca
"Co masz zjeść jutro, zjedz dzisiaj"
KEBAB
Kebab jest zdrowym pożywieniem – w myśl zasady „co cię nie zabije, to cię wzmocni”
Tekst alternatywny
Czy wiesz że, :

-Daje ci możliwość sprawdzenia, jak smakuje gówno bez konieczności jego jedzenia.

-Jest doskonałym źródłem bakterii, wirusów i grzybów.

-Zapewnia świeży oddech przez minimum 24 godziny.

-Jest jednym z mięsnych dań (obok parówek), które nie zawiera mięsa.

-Kupując porcję kebabu twój organizm otrzymuje 0,01% dziennego zapotrzebowania na składniki odżywcze, czyli tyle co jeden papieros.

-Kebab jest jedyną ekologiczną potrawą, ponieważ wszystko co w nim jest pochodzi z recyklingu.

-Kebab jest daniem naukowym tzn. został wymyślony po to by sprawdzić czy sierść, racice, kości, bebechy i ich zawartość są zdatne do spożycia przez człowieka. Jest to wkład amerykańskich naukowców w walkę z głodem.

-Kebab może zawierać śladowe ilości „majonezu” gościa z budki, co może wywołać wymioty i bóle brzucha po zorientowaniu się co to dokładnie jest.


FRYTKI
"A może frytki do tego?"
Tekst alternatywny
Czy wiesz że, :

-W Częstochowie znajduje się największe w kraju zagłębie frytkowe.

-Największa inwestycja Lęborka to popularne w Egipcie frytencje.

-Tłuszcz do smażenia frytek jest wymieniany raz na 10 lat. Z tego powodu produkcja i sprzedaż frytek Europejczykom i Amerykanom uważana jest przez terrorystów za broń masowego rażenia skuteczniejszą od ataków samobójczych.

-Frytki są jedynym sposobem aby sprzedać dwa ziemniaki w cenie dwóch kilogramów.

-Niektórzy ludzie spożywają frytki ze słodkich ziemniaków – solenie ich skutkuje wymiotami, napadami szału, opętaniem przez szatana, utratą narządów rozrodczych, wymioty, sny o żelkach Haribo w kształcie bezmózgiego cyklopa, zmiana w Mothmana, pojawienie się dodatkowych par oczy i rąk, łysienie, nagła zmiana w muflona, niekontrolowana chęć skakania przez balkon i wyrastanie dodatkowych palców, brak wymowy głoski „r” .

-Podczas smażenia frytek istnieje ryzyko wylania gorącego oleju na drewnianą podłogę, a przez to całkowite spalenie domu.

-Przed gotowaniem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem kucharzem lub swoim żołądkiem gdyż każde niewłaściwe stosowanie oleju zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.